1993  yılında Ankara’da kurulan Karaca Kardeşler Ltd.Şti.‘nin  çatısı altında, 25 yıllık teknik tecrübelerine dayanarak 2016 yılında Dizel Yakıt Sistemleri Pompa ve Enjektör  bakım ve onarım konusunda faaliyet gösteren Karaca Pompa Ankara İvedik’te hizmete girmiştir.
2016 yılında faaliyetlerine başlayan Karaca Pompa İvedik Organize Sanayi Bölgesi 88 Oto Sanayi Sitesi 1. Bölge’ de siz sayın müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.
Karaca Pompa 2016 yılında Ankara’daki en faal Dizel Yakıt Sistemleri Pompa ve Enjektör Servisleri arasında gösterilmiştir.

Karaca Pompa bir Karaca Kardeşler Ltd Şti kuruluşudur.

DİZEL POMPA VE ENJEKTÖR

Günümüzde dizel araçların tercih edilmesinde tasarruf, sürüş keyfi ve çevreye duyarlılık gibi üç önemli faktör rol oynamaktadır. Aracın bu özelliklerini kullanım ömrü boyunca koruyabilmesi için standartlara uygun ve kaliteli dizel yakıt kullanımı şarttır. Sadece bir kere bile standart dışı yakıt almak aracın sistemine zarar verirken, size pahalıya mal olabilir.
Servisimizin dizel uzmanları, arıza tespit cihazları ile arıza teşhisinden – orijinal yedek parça ile onarıma kadar her türlü hizmeti en verimli şekilde müşterilerimize sağlamaktadırlar. Dizel yakıt pompalarının kontrolü, onarımı ve ayarı yetkili teknisyenler tarafından en modern dijital test ve ölçme ekipmanları kullanılarak yapılır.
Kalite değeri yüksek mazot kullanımında (80 – 90.000 km.de bir) pompa ve enjektör bakımının yapılması, araç motor ömrünün uzaması, kaliteli ve rahat bir sürüş keyfiniz için çok önemlidir.

VİZYONUMUZ:
Dizel araç sürücülerine orijinal ekipman, malzemeleri ve işinde uzman deneyimli kadro kullanarak en kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen kuruluşumuz sizlerin adına diesel yakıt pompa ve enjektörlerinin orijinal parça ve test ekipmanlarını en güncel ve teknolojiye en uygun şekilde takip etmektedir.

MİSYONUMUZ :
EN KALİTELİ ŞEKİLDE DİZEL ARAÇLARIN YAKIT SİSTEMİNİN ARIZALARINI ÇÖZME VE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAMAKTIR.